O nas

Firma KDF ma swoją siedzibę w Poznaniu, prowadzimy sklep internetowy, dzięki któremu oferowane przez nas produkty są dostępne dla klientów z całego kraju.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż nowoczesnych urządzeń fiskalnych firm Novitus, Elzab, Innova, Datecs, Emar, Elcom, Sharp, Incotex, zarówno w wersjach przenośnych, jak i stacjonarnych. Posiadamy kasy fiskalne dla prawników, lekarzy oraz dla wielu branż działalności handlowej.

Proponujemy również systemy POS, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, metkownice i wagi sklepowe. Nasze urządzenia fiskalne wyróżniają się funkcjonalnością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki temu spełnią oczekiwania nie tylko początkujących, ale także zaawansowanych użytkowników.

Sprzedaż oprogramowań dla firm

Oprócz nowoczesnych urządzeń fiskalnych w naszej ofercie dostępne jest oprogramowanie dla firm działających w branży gastronomicznej oraz różnorodne systemy sprzedaży. Programy te stanowią bardzo przydatne narzędzia wspierające funkcjonowanie restauracji, hoteli, ośrodków SPA i sklepów. Wyróżniają się przejrzystym i czytelnym układem, który pozwala na ich szybkie opanowanie przez pracowników, w tym nawet tych, którzy są mniej obyci z komputerem.

Kasy fiskalne

W sprzedaży dostępne są zarówno drukarki fiskalne przeznaczone do małych, jak i większych punktów sprzedaży. Wszystkie urządzenia z naszej oferty wyróżnia wysoka jakość, ergonomia oraz niezawodność, a kompaktowe wymiary są ich dodatkową zaletą.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt.